top of page

Pośrednictwo pracy i pozyskiwanie pracownika z Ukrainy

Zaktualizowano: 31 paź

Działamy na polskim rynku i prowadzimy pośrednictwo pracy dla osób z Ukrainy. Co nas wyróżnia wśród innych tego typu firm? Przede wszystkim stawiamy na bezpieczne pozyskiwanie pracownika, które gwarantuje mu legalny pobyt i zatrudnienie na terenie RP. Takie podejście sprawia, że w ramach umowy udzielamy wsparcia np. w zakresie szkoleń lub tłumaczeń językowych dokumentów. Jako agencja dbamy o komfortowe relacje stron umowy.

Poszukiwani pracownicy z Ukrainy

Jak działa oferowana przez nas usługa? Wystarczy się zgłosić do Synago i wypełnić formularz rekrutacyjny. Szukamy zarówno osób bez kwalifikacji, jak i wykształconych specjalistów. Prowadzimy pośrednictwo pracy, w którym pozyskiwani są pracownicy z Ukrainy. Zapewniamy im ciekawe warunki zatrudnienia w polskich firmach, w tym produkcyjnych oraz handlowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować etaty małżeństwom. W agencji pomagamy również w znalezieniu mieszkania całym rodzinom.

Można się z nami kontaktować o każdej porze.

Zatrudnij legalnych pracowników z Ukrainy

Świadczymy usługi dla pracodawców, którzy nie chcą się zajmować rekrutacją we własnym zakresie. Oferujemy kompleksowe pośrednictwo pracy, w ramach którego gwarantujemy:

  • pozyskiwanie pracownika zgodnie z wytycznymi klienta,

  • aktualną bazę kandydatów, w tym spoza UE,

  • czytelny system rozliczeń,

  • opiekę prawną w kwestii kadr, w tym rozliczenia ZUS.

Podkreślamy, że pracownicy z Ukrainy, których deleguje agencja Synago, są przeszkoleni pod kątem BHP. Dodatkowo dbamy o to, by w firmie klienta była zawsze kompletna obsada na każdej zmianie. Oznacza to, że jeśli jedna osoba zrezygnuje z etatu, to natychmiast znajdujemy na jej miejsce zastępcę. W ten sposób gwarantujemy ciągłość np. na linii produkcji. Realizujemy pozyskiwanie pracowników krótko- i długoterminowych – wystarczy do nas zadzwonić!

Pośrednictwo pracy dla osób pochodzących z Ukrainy

Jeśli firma ma kłopot z zapewnieniem sobie odpowiedniej załogi pracowniczej, to służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasza agencja pracy powstała z myślą właśnie o potrzebach partnerów biznesowych. Dla nich poszukujemy kandydatów m.in. ze Wschodu, którzy spełniają kryteria na określone stanowisko. Taki układ generuje dla firm szereg korzyści, w tym oszczędność czasu i redukcję kosztów związanych z prowadzeniem kadr.

Jako członkowie firmy prowadzącej profesjonalne pośrednictwo pracy wiemy, że Ukraina jest miejscem, z którego wiele osób przybywa do Polski w celach zarobkowych. Grupa dorosłych, aktywnych zawodowo ludzi chętnie podejmuje zatrudnienie w różnych branżach. Pozyskiwanie takich osób pozwala krajowym zakładom znaleźć cennych fachowców. Zapraszamy do współpracy!

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Nasza oferta jest skierowana do firm, które potrzebują osób do pracy fizycznej i umysłowej. Jako agencja outsourcingu pracowniczego działamy na polskim rynku. Poszukujemy cudzoziemców, m.in. pracownik

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagając im odnaleźć najlepszych pracowników. Działające m.in. w województwie pomorskim biuro pośrednictwa pracy SYNAGO to zaufany partner, który w

Wskazuje się, że wiele polskich przedsiębiorstw ma problem ze znalezieniem wykwalifikowanych członków kadr – fachowców z branż m.in. budowlano-remontowej i nie tylko. Jeśli Państwa firma również boryk

bottom of page