top of page

Outsourcing pracowniczy cudzoziemców ze wschodu

Zaktualizowano: 21 gru 2023

Nasza oferta jest skierowana do firm, które potrzebują osób do pracy fizycznej i umysłowej. Jako agencja outsourcingu pracowniczego działamy na polskim rynku. Poszukujemy cudzoziemców, m.in. pracowników ze Wschodu, w tym z Ukrainy. Warto podkreślić, że dbamy o bezpieczeństwo każdej ze stron umowy. Oznacza to, że gwarantujemy, że zapewniana przez nas kadra przebywa legalnie na terenie Polski. Dodatkowo zapewniamy pełne wsparcie dla klientów, które dostępne jest w systemie 24/7. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji!

Agencja pracy Synago – indywidualne podejście do Klienta i stabilność współpracy

Stabilność działalności gospodarczej zależy m.in. od zachowania ciągłości procesów produkcyjnych, które w dużym stopniu wymagają czynnika ludzkiego. Doskonałym rozwiązaniem jest outsourcing pracowniczy cudzoziemców. Pozwala on firmom obniżyć koszty i zaoszczędzić czas związany z zatrudnieniem pracowników ze Wschodu. Jako doświadczona agencja zajmujemy się dopełnieniem wszystkich formalności prawnych. Dodatkową zaletą jest elastyczność naszych usług. Czyli w sytuacji, gdy zostanie zgłoszony nam wakat, to jesteśmy w stanie oddelegować człowieka do pracy. Dzięki temu rozwiązaniu zostanie zachowana jej ciągłość.

Staramy się zagwarantować najwyższy standard outsourcingu pracowniczego cudzoziemców. Szkolimy kandydatów z zakresu BHP i zadań na danym stanowisku. Zyskaliśmy już zaufanie licznych pracowników ze Wschodu oraz polskich przedsiębiorców!

Dlaczego warto wybrać naszą agencję outsourcingu pracowniczego?

Dla nas najważniejsze są dobre relacje i partnerstwo w biznesie. Dlatego klienci agencji outsourcingu pracowniczego mogą liczyć na spersonalizowane rozwiązania. Powstają one na podstawie dokładnej analizy potrzeb danej firmy i rynku, na którym funkcjonuje. Uwzględniamy również aktualne uwarunkowania wynikające z przepisów prawa, w tym kodeksu pracy.

Warto podkreślić, że nasz outsourcing cudzoziemców ma bazę pracowników ze Wschodu, którzy:

  • mogą legalnie przebywać na terenie RP,

  • są zatrudnieni na podstawie umowy z agencją Synago,

  • mają odpowiednie zezwolenie na pracę w Polsce.

Stawiamy na uczciwe i jasne warunki współpracy!

Oferta dla firm, które szukają wykwalifikowanych pracowników

W naszej agencji dostępni są także specjaliści z różnych branż, np. IT lub ekonomii. Mocną stroną pracowników ze wschodu są wysokie kwalifikacje zawodowe i znajomość języków obcych. Ich wiedza i kompetencje mogą wpłynąć na efektywny rozwój firmy.

Zainteresowały Państwa nasze usługi? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu z doradcą Synago!53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page