top of page

Pracownicy fizyczni z Ukrainy

Zaktualizowano: 12 lut

Wskazuje się, że wiele polskich przedsiębiorstw ma problem ze znalezieniem wykwalifikowanych członków kadr – fachowców z branż m.in. budowlano-remontowej i nie tylko. Jeśli Państwa firma również boryka się z tym kłopotem – mamy idealne rozwiązanie. Pracownicy fizyczni ze Wschodu, w tym m.in. z Ukrainy to osoby, które doskonale zapełniają luki w zespole pracowniczym. Wśród nich nie brakuje wykwalifikowanych, zdolnych i zmotywowanych do pracy specjalistów.


Nie bez przyczyny są oni coraz chętniej wybierani przez polskich przedsiębiorców. Dzięki pomocy SYNAGO zaś zyskuje się możliwość pozyskania najlepszych z nich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą naszej pomocy w zakresie pozyskania specjalistów m.in. z Ukrainy.


Jakich prac podejmują się pracownicy ze Wschodu?


Osoby przybywające zza naszej wschodniej granicy (i nie tylko) często poszukują w Polsce lepszych warunków życia. Tutaj nierzadko mają okazję zdobyć pracę płatną o wiele lepiej niż na ich rodzimym rynku. Co należy podkreślić – wśród pracowników z Ukrainy czy innych krajów wschodu Europy, jest wielu doświadczonych fachowców o najróżniejszych kompetencjach, pożądanych z perspektywy polskich przedsiębiorstw. Pośród nich są również specjaliści od prac fizycznych.


Wielu z nich poszukuje zatrudnienia m.in. w branży budowlanej oraz remontowej. Chętnie podejmują się także obowiązków kierowców zawodowych (np. kurierów), ochroniarzy oraz pracowników na liniach produkcyjnych. Warto podkreślić, że wśród przyjezdnych są kobiety ze Wschodu, w tym z Ukrainy, gotowe pracować np. w szwalniach i sklepach czy jako opiekunki do dzieci albo osób starszych.


Pracownicy z Ukrainy i innych państw Wschodu – wsparcie dla rozwoju polskiego biznesu

Brak odpowiednio licznego oraz wykwalifikowanego zespołu ludzi to jeden tych z czynników, który najczęściej hamuje rozwój biznesu, a nawet przerywa ciągłość produkcji lub realizacji usług. Dlatego wielu pracodawców ma świadomość, jak duże znaczenie w zatrudnianiu specjalistów ma czas, a w szybkim znalezieniu kandydatów z terenu państw Wschodu, może pomóc firma świadcząca outsourcing w tym zakresie taka jak nasza. Proces rekrutacji może zająć wówczas zaledwie kilka tygodni. Zleceniodawca skupia się wówczas na realizacji własnych obowiązków, a my przejmujemy na siebie zadanie związane z legalnym zatrudnieniem zatrudnić obcokrajowców.

Pracownicy ze Wschodu, czyli m.in. Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, poza tym, że cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku pracy, to jeszcze są szansą na uzupełnienie braków kadrowych. Z naszej strony proponujemy specjalistów w różnych zawodach takich jak np. budowlańcy, ślusarze, spawacze, magazynierzy czy monterzy.


Pracownicy fizyczni z Ukrainy – dlaczego warto współpracować z Synago?

Dzięki SYNAGO możecie Państwo zdobyć wykwalifikowanych i mocno zmotywowanych pracowników fizycznych ze Wschodu, w tym m.in. z Ukrainy. Prowadzimy staranną weryfikację osób ubiegających się o pracę, aby dostarczyć naszym klientom najlepsze możliwe kadry. Gwarantujemy też pełne wsparcie i elastyczność. Dbamy o to, by zawsze dostarczyć rozwiązania, jakich Państwo potrzebują.


W przypadku pytań dotyczących rekrutacji specjalistów czy prezentowanej oferty w ogóle – zachęcamy do kontaktu.


Pracownicy fizyczni ze Wschodu m.in. z Ukrainy

60 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page