top of page

Pomorskie biuro, agencja pośrednictwa pracy

Zaktualizowano: 4 cze

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagając im odnaleźć najlepszych pracowników. Działające m.in. w województwie pomorskim biuro pośrednictwa pracy SYNAGO to zaufany partner, który wesprze Państwa w pozyskaniu specjalistów z najróżniejszych branż. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi agencji były na najwyższym poziomie, a zapewnione kadry spełniły oczekiwania klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Profesjonalna pomoc w poszukiwaniu odpowiednich pracowników


Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, zapewniającym pełne wsparcie w poszukiwaniu wykwalifikowanych kadr. Jako doświadczona agencja pośrednictwa pracy odnajdujemy dla klientów specjalistów z najróżniejszych branż – począwszy od pracowników fizycznych, po posiadających najwyższe kompetencje specjalistów od IT czy o innych, zaawansowanych umiejętnościach. W naszym biurze spotkają się Państwo z profesjonalnym podejściem do każdego wyzwania, nastawionym na efekt – czyli pozyskanie dla Państwa kadry spełniającej oczekiwania.


Agencja pośrednictwa pracy – pomorskie


Działamy w miejscu, które dobrze znamy i rozumiemy jego potrzeby. Jako agencja pośrednictwa pracy w pomorskim dobrze wiemy, jaki sektor gospodarki jest najsilniej rozwinięty w regionie, jak zmienia się w ciągu ostatnich lat rynek pracodawcy i pracownika. Tym samym jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej elastyczne rozwiązania, pozwalające obu stronom osiągnąć tak pożądany kompromis – czyli znaleźć zatrudnienie odpowiadające potrzebom danej osoby, oraz nowego członka do zespołu dla firmy poszukującej kogoś o konkretnych kwalifikacjach. Nasze biuro pośrednictwa pracy funkcjonuje zgodnie z nowoczesnymi zasadami human resources. Systematycznie kształcimy się w tym zakresie, aby jak najlepiej wykonywać swoje usługi.


Elastyczne działanie dostosowane do indywidualnych potrzeb


Wiemy, że każdy biznes jest inny i cechuje się zróżnicowanymi zasadami w zakresie rekrutacji do zespołu. Duże znaczenie dla naszego biura pośrednictwa pracy ma spełnienie indywidualnych oczekiwań danego klienta. Uważnie wsłuchujemy się w jego potrzeby względem osób, które miałyby wejść do zespołu firmy. Po konsultacjach tworzymy ofertę odpowiadającą ustaleniom spotkania z partnerem, a także wskazujemy warunki współpracy. Jeśli zostaną zaakceptowane – podpisujemy umowę, a następnie przystępujemy do realizacji powierzonego nam zadania. Wykazujemy się też dużą elastycznością. Dlatego, jeśli w trakcie umowy zmienią się Państwa potrzeby, nasza agencja zadba o to, by wyjść im naprzeciw. Ostatecznie – najważniejsza w podjętej kooperacji jest efektywność współpracy mierzona wynikami osiągniętymi przez usługobiorców.


Agencja i biuro pośrednictwa pracy pomorskie

Biuro pośrednictwa pracy wspierające obie strony umowy

Jesteśmy miejscem, w którym zbiegają się potrzeby dwóch stron – pracodawców i kandydatów na pracowników. Nasze biuro pośrednictwa pracy daje możliwość rozejrzenia się wśród firm, które potrzebują wykwalifikowanych członków do swojego zespołu i zgłoszenia się do nich na rekrutację. Pomagamy również przedsiębiorcom dobrać do swojej ekipy kogoś, kto najlepiej wpisuje się w wymagania danego stanowiska. Dbamy o to, by osiągnąć idealny consensus – czyli sprawić, by obie strony umowy czuły się usatysfakcjonowane tym, co udało im się wypracować podczas rekrutacji. Dzięki usługom profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy, osoby nowozatrudnione mogą przejść przez onboarding w sposób, który zaprezentuje je z jak najlepszej strony i zapewni im odpowiedni poziom wsparcia w czasie adaptacji do nowych warunków.


Pełne wsparcie dla naszych klientów


Świadcząc prezentowane usługi, przykładamy dużą wagę do zapewnienia stałego kontaktu z partnerami, którzy zawarli z nami umowę. Dlatego gwarantujemy wsparcie koordynatorów przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Z tego powodu zyskaliśmy wśród wielu dotychczasowych klientów m.in. z województwa pomorskiego opinię zaufanego biura pośrednictwa pracy. Zależy nam na wysokim poziomie świadczonych usług, dlatego już na samym początku ustalamy warunki, według których będziemy pracować podczas rekrutacji pracowników lub poszukiwania idealnego stanowiska dla kandydatów, którzy się do nas zgłoszą. Wybierając naszą agencję zyskują Państwo pewność, że ich interesy zostały powierzone w naprawdę odpowiedzialne ręce!


Już teraz więc zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty. Jesteśmy gotowi, by z pełnym zaangażowaniem wesprzeć Państwa w poszukiwaniach kadr o najróżniejszych specjalizacjach. W przypadku pytań dotyczących propozycji naszego biura pośrednictwa pracy. Działamy w województwie pomorskim. Obsługa SYNAGO pozostaje do dyspozycji klientów - zapraszamy do kontaktu.


Kompleksowe usługi biura pośrednictwa pracy


Naszą domeną jest kompleksowość usług. To znaczy – jako biuro pośrednictwa pracy nie tylko wystawiamy ogłoszenia na branżowych portalach, ale też dokonujemy selekcji kandydatów, przeprowadzamy z nimi rozmowy i dokonujemy niezbędnych do zatrudnienia formalności. Pomagamy także bezrobotnym znaleźć idealne zatrudnienie w szerokiej bazie pracodawców mających kontakt z naszą agencją. Regularnie przetwarzamy oferty wpływające na rynek, aby móc wesprzeć osoby poszukujące pracy w uzyskaniu jak najlepszych warunków, zgodnych z aktualnymi trendami rynkowymi.


Już teraz więc zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty. Jesteśmy gotowi, by z pełnym zaangażowaniem wesprzeć Państwa w poszukiwaniach kadr o najróżniejszych specjalizacjach. W przypadku pytań dotyczących propozycji naszego biura pośrednictwa pracy, najlepiej skontaktować się z naszym przedstawicielem w godzinach działania agencji. Działamy w województwie pomorskim. Jesteśmy przekonani, że przy odpowiednim wsparciu zaoszczędzą Państwo wiele czasu, którego nie trzeba będzie poświęcać na samodzielne przeprowadzanie rekrutacji, bądź poszukiwania zatrudnienia. Obsługa SYNAGO pozostaje do dyspozycji klientów – zapraszamy do kontaktu!
98 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page