top of page

Pośrednictwo pracy i pozyskiwanie pracownika z Ukrainy

Zaktualizowano: 12 lut

Działamy na polskim rynku i prowadzimy pośrednictwo pracy dla osób z Ukrainy. Co nas wyróżnia wśród innych tego typu firm? Przede wszystkim stawiamy na bezpieczne pozyskiwanie pracownika, które gwarantuje mu legalny pobyt i zatrudnienie na terenie RP. Takie podejście sprawia, że w ramach umowy udzielamy wsparcia np. w zakresie szkoleń lub tłumaczeń językowych dokumentów. Jako agencja dbamy o komfortowe relacje stron umowy. Pośrednictwo pracy pozwala na redukcję kosztów zatrudnienia poprzez oddelegowanie kwestii związanych z HR-em zewnętrznej firmie.

Poszukiwani pracownicy z Ukrainy

Jak działa oferowana przez nas usługa? Wystarczy się zgłosić do Synago i wypełnić formularz rekrutacyjny. Szukamy zarówno osób bez kwalifikacji, jak i wykształconych specjalistów. Prowadzimy pośrednictwo pracy, w którym pozyskiwani są pracownicy z Ukrainy. Zapewniamy im ciekawe warunki zatrudnienia w polskich firmach, w tym produkcyjnych oraz handlowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować etaty małżeństwom. W agencji pomagamy również w znalezieniu mieszkania całym rodzinom. Można się z nami kontaktować o każdej porze – odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.


Pozyskiwanie pracownika z Ukrainy – dlaczego warto?

Skorzystanie z usług profesjonalnego pośrednika to korzyść dla obu stron umowy. Przedsiębiorca może dzięki temu oddelegować sprawy kadrowe zewnętrznej firmie, a tym samym oszczędzić sobie kosztów zatrudnienia ludzi do HR-u. Pozwala to także na ograniczenie czasu i energii potrzebnych do tego, by sprawnie i legalnie przeprowadzić ów proces. Dlaczego warto zainwestować w pośrednictwo pracy? Pracownicy z Ukrainy są obecnie bardzo chętnie poszukiwani z uwagi na niskie wymagania płacowe, wysokie kwalifikacje, motywację i zapał. Pomaga również ich bliskość kulturowa oraz językowa, usprawniające komunikację z resztą zespołu.  


Zatrudnij legalnych pracowników z Ukrainy

Świadczymy usługi dla pracodawców, którzy nie chcą się zajmować rekrutacją we własnym zakresie. Oferujemy kompleksowe pośrednictwo pracy, w ramach którego gwarantujemy:

  • pozyskiwanie pracownika zgodnie z wytycznymi klienta,

  • aktualną bazę kandydatów, w tym spoza UE,

  • czytelny system rozliczeń,

  • opiekę prawną w kwestii kadr, w tym rozliczenia ZUS.

Podkreślamy, że pracownicy z Ukrainy, których deleguje agencja Synago, są przeszkoleni pod kątem BHP. Dodatkowo dbamy o to, by w firmie klienta była zawsze kompletna obsada na każdej zmianie. Oznacza to, że jeśli jedna osoba zrezygnuje z etatu, to natychmiast znajdujemy na jej miejsce zastępcę. W ten sposób gwarantujemy ciągłość np. na linii produkcji. Realizujemy pozyskiwanie pracowników krótko- i długoterminowych – wystarczy do nas zadzwonić!

Pośrednictwo pracy dla osób pochodzących z Ukrainy

Jeśli firma ma kłopot z zapewnieniem sobie odpowiedniej załogi pracowniczej, to służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasza agencja pracy powstała z myślą właśnie o potrzebach partnerów biznesowych. Dla nich poszukujemy kandydatów m.in. ze Wschodu, którzy spełniają kryteria na określone stanowisko. Taki układ generuje dla firm szereg korzyści, w tym oszczędność czasu i redukcję kosztów związanych z prowadzeniem kadr. Jako członkowie firmy prowadzącej profesjonalne pośrednictwo pracy wiemy, że Ukraina jest miejscem, z którego wiele osób przybywa do Polski w celach zarobkowych. Grupa dorosłych, aktywnych zawodowo ludzi chętnie podejmuje zatrudnienie w różnych branżach. Pozyskiwanie takich osób pozwala krajowym zakładom znaleźć cennych fachowców.


Postaw na wykwalifikowanych pracowników ze Wschodu


Nasi wschodni sąsiedzi cieszą się opinią niezwykle pracowitych, ale również świetnie wykształconych – to właśnie w ukraińskich miastach funkcjonują jedne z najlepszych uczelni na świecie. Pośrednictwo pracy to usługa pozwalająca na stworzenie pomostu pomiędzy pracodawcą a poszukującym zatrudnienia poza granicami swojej ojczyzny, zarówno krótko- jak i długoterminowego. Wybierając współpracę z naszym biurem, możesz zyskać świetnie  wykwalifikowanych pracowników z branż takich jak medycyna, IT, inżynieria i inne. To również doskonały sposób na to, aby pozyskać osoby do pracy fizycznej cieszące się opinią sumiennych i wytrzymałych, i tym samym zmniejszyć koszty kadrowe w swojej firmie. Zapraszamy do współpracy!


Pośrednictwo pracy i pozyskiwanie pracownika z Ukrainy

177 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page